GRANITECH

Impregnaty
Oczyszczacz kamienia - Steinreiniger 1L


Zastosowanie: Przeznaczony do gruntownego czyszczenia z powierzchniowych zabrudzeń budowlanych oraz zanieczyszczeń z tłuszczu i oleju, sadzy, smoły oraz pozostałości po syntetycznych farbach i tynkach. Można stosować do powierzchni takich jak marmur, granit, trawertyn, lastryko, płytki ceglane i glazurowe, beton licowy.

Zużycie: około 10-20 m2/litr (bez rozcieńczenia).Płyn przeciw glonom Power 1L


Zastosowanie: Przeznaczony do usuwania naturalnych nalotów, przebarwień od kwiatków, liści, glonów, mchów, ptasich odchodów i innych zielonych zabrudzeń z płyt nagrobnych, ogrodzeń, murów itp. Polecany również do blatów - doskonale usuwa przebarwienia z soków, kawy, herbaty, barszczu czerwonego.

Zużycie: 10-20 m2/litr.Pasta do usuwania oleju i tłuszczu - Ol - und Fettentfernerpaste 250ml


Zastosowanie: Przeznaczona do usuwania plam tłuszczowych, olejowych, woskowych i przebarwień brzegowych z wszystkich kamieni naturalnych i sztucznych oraz innych materiałów mineralnych.Zmywacz graffiti - Graffiti - Entferner 1L


Zastosowanie: Przeznaczony do usuwania farb, lakierów w sprayu i tłuszczu z mazaków z niezabezpieczonych, nasiąkliwych podłoży jak kamień, tynki mineralne i elementy betonowe.

Zużycie: 500-1000 g/m2Zmywacz powłok cementowych - Zementschleierentferner 1L


Zastosowanie: Silny środek przeznaczony do usuwania resztek zaprawy murarskiej, cementowych i wapiennych nalotów oraz wykwitów z granitu, ceramiki i klinkieru.
NIE NADAJE SIE DO KAMIENI WAPIENNYCH I INNYCH KAMIENI NATURALNYCH, KTÓRE NIE SA KWASOODPORNE.

Zużycie: około 10-20 m2/litr (bez rozcieńczenia).Zmywacz rdzy - Rostentferner 1L


Zastosowanie: Szybki i łatwy sposób usuwania plam z rdzy z naturalnych i syntetycznych kwasoodpornych kamieni. Rdzawe metalowe przebarwienia w kamieniach naturalnych (granit) zostają samoczynnie rozłożone z zapewnieniem długoterminowej ochrony.
NIE NADAJE SIE DO KAMIENI WAPIENNYCH I INNYCH KAMIENI NATURALNYCH, KTÓRE NIE SA KWASOODPORNE.

Zużycie: około 10-20 m2/litr (bez rozcieńczenia).Emulsja pielęgnacyjna do kamienia Stein- Lotion 1L


Zastosowanie: Przeznaczony do polerowania gładko szlifowanych kamieni, zwiększa połysk na powierzchniach posadzek, blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów. Podtrzymuje działanie impregnacji, zachowując zdolność kamienia do oddychania.

Zużycie: 20-30 m2/l.Mleczko do kamienia Steinmilch 1L


Zastosowanie: Wodna emulsja ochronna i nadająca połysk, wolna od rozpuszczalników. Nadaje połysk sztucznym i naturalnym kamieniom o gładkiej powierzchni takim jak polerowany marmur i granit. Tworzy mikroskopijna warstwa ochronna ułatwiająca pielęgnacje. Wzmocnione polimerem woski odpychają wodę i brud. Stosować wyłącznie wewnątrz.

Zużycie: 15-30 m2/lMydło do kamienia - Steinseife 1L


Zastosowanie: Specjalny środek czyszczący przeznaczony do codziennej pielęgnacji naturalnych i syntetycznych płyt kamiennych. Regularne użycie chroni kamień, zabezpiecza strukturę i kolor.

Zużycie: 2-3 łyżki stołowe na 10 l wody.Płyn polerujący Nr 10-2012 1L


Zastosowanie: Płyn ochronny i nadający połysk - zawiera wysoko jakościowe woski. Służy do zabezpieczania wszystkich naturalnych i syntetycznych kamieni. Przeznaczony do bieżącej konserwacji i odświeżania połysku na kamieniu. Pogłębia ton, zabezpiecza powierzchniowo przed wnikaniem wody Szybko schnący. Do stosowania wewnątrz budynków.

Zużycie: 15-30 m2/lPotrójny efekt Triple Effect- Spray 500ml


Zastosowanie: Przeznaczony do codziennej pielęgnacji kamieni naturalnych i sztucznych. Systematycznie stosowany podtrzymuje impregnacje oraz nadaje powierzchni polerowanej jedwabisty połysk.

Zużycie: 15-25 m2/l.Środek gruntujący Nano Efect - Anti - Fleck 1L


Zastosowanie: Udoskonalony impregnat, który jeszcze skuteczniej zabezpiecza przed wnikaniem wody, tłuszczów i olejów w podłogi, blaty kuchenne i stołowe z nasiąkliwych kamieni naturalnych i sztucznych. Do stosowania w obszarze zewnętrznym i wewnętrznym, zabrudzenia dają się łatwo usunąć a kamień zachowuje zdolność oddychania. Dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Zużycie: 5 m2/lAnty Graffiti 1L


Zastosowanie: Do zabezpieczania elewacji budynków, ogrodzeń, pomników itp.. Wykonanych z kamieni naturalnych i sztucznych - po zastosowaniu preparatu zanieczyszczenia po farbie, lakierze w sprayu, tuszem z mazaków dają się łatwo usunąć.

Zużycie: 2-10 m2/l.Anty Plama - Anti - Fleck 1L


Zastosowanie: Specjalny impregnat, który zabezpiecza przed wnikaniem wody, tłuszczów i olejów w podłogi, blaty kuchenne i stołowe z nasiąkliwych kamieni naturalnych i sztucznych. Do stosowania w obszarze zewnętrznym i wewnętrznym, zabrudzenia dają się łatwo usunąć a kamień zachowuje zdolność oddychania. Dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Zużycie: 5 m2/lAntypoślizgowa R9 1L


Zastosowanie: Przeznaczony do zabezpieczenia przeciwpoślizgowego gładkiej, polerowanej powierzchni, w szczególności granitu, garbo, gnejsu, płytek ceramicznych. Stosowany wewnątrz i na zewnątrz. Przeznaczony do powierzchni odpornych na działanie kwasu. Spełnia warunki bezpieczeństwa gładkiej powierzchni R9 według niemieckich norm DIN 51130 i BGR 181 oraz amerykańskich OSHA/ADA. Poler kamienia i kolorystyka pozostają bez zmian. Po wchłonięciu preparatu Antypoślizgowego R9 możliwa impregnacja środkami Anti Fleck i Farbtonevertiefer. Nie stosować na marmur, wapien.

Zużycie: 10-20 m2/l w zależności od chłonności i składu kamienia.Impregnat do kamienia - Stein Impragnierung 1L


Zastosowanie: Produkt głęboko penetrujący zapewniający wodoodporność bez powiększenia odchylności kamienia. Zabezpiecza fasady prze ulewnym deszczem, spływająca woda oraz brudem. Zawiera siloksan.

Zużycie: 1 - 15 m2/l w zależności od chłonności kamienia.Pogłębiacz koloru - Farbtonvertiefer 1L


Zastosowanie: Przeznaczona do zabezpieczenia elewacji, schodów, posadzek, blatów kamiennych z kamieni naturalnych i sztucznych, tworząc efekt mokrej powierzchni bez uwidaczniania połysku. Zabezpiecza przed wnikaniem wody i ogólnych zanieczyszczeń. Stosowany do surowych i nasiąkliwych kamieni naturalnych i sztucznych.

Zużycie: 10-20 m2/l w zależności od chłonności i składu kamienia.Pogłębiacz koloru Super - Farbtonvertiefer Super 1L


Zastosowanie: Przeznaczona do zabezpieczenia elewacji, schodów, posadzek, blatów kamiennych z kamieni naturalnych i sztucznych, tworząc efekt mokrej powierzchni bez uwidaczniania połysku. Zabezpiecza przed wnikaniem wody i ogólnych zanieczyszczeń. Stosowany do surowych i nasiąkliwych kamieni naturalnych i sztucznych.

Zużycie: 10-20 m2/l w zależności od chłonności i składu kamienia.